Witamy na NiszczycieleCSS.pl - sieć serwerów Counter-Strike!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UB
Nick podczas gry: мνρ'ѕ // ◤тℓυѕту�
SteamID:STEAM_0:0:258744707
Powód bana: KAC: AutoTrigger Detection: BunnyHop
Nick admina: CONSOLE
Data i godzina otrzymania bana: 07.01.2019 20:05
Mapa: aim_m4
Komentarz: Spadłem przez przypadek w ten dól na m4 zrobiłem 3 skoki oczywiście na scrollu bo ja grzeczny chłopiec i wyleciałem
NIE WAŻNE GDZIE I JAK ŻYJESZ 
WAZNE DLA KOGO   Heart
Zareaguj
Odpowiedz
Nie chce Cię zmartwić. Mimo to muszę napisać to po raz kolejny. Konsola nie banuje, za używanie scroll'a na żadnym serwerze. Jestem graczem, który gra w tą grę od dawien dawna. Używam scroll'a na wielu serwerach. ( Tak skacze na scroll'u robiąc tak zwanego Bunny Hop'a  ) I nigdy nie dostałem bana od konsoli na żadnym serwerze. Jako gracz nie uznaję zasady typu " zakaz używania scroll'a ". Ostatnimi czasy prawie nie grywam w source na NS. Jednakże jestem w 100% pewien, że gdybym wszedł na serwer i zrobił nawet 10 skoków. A myślę, że jestem wstanie zrobić całą mapę w kółko używając scroll'a po dobrej rozgrzewce. Nie dostał bym bana. Na pewno nie od konsoli. Bo wszyscy dobrze wiedzą, że na każdym publicznym serwerze BH jest zabronione. Czy to z użyciem scroll'a i własnych umiejętności. Czy też używając skryptu. Z jedną małą różnicą. Za użycie scroll'a konsola nie nakłada banów. Jedynie administrator może nałożyć blokadę. W przypadku skryptu. Nie ważne jakiego. Konsola zawsze po trzech skokach nakłada blokadę. Tak więc raczej nikt nie kupi tego, że zostałeś przypadkiem zbanowany. Gdyby to zależało ode mnie to dał bym Ci ub. Chodź by dlatego, że przy każdym ponownym użyciu skryptu i tak dostaniesz automatycznie bana. A to czy chcesz nauczyć się skakać z użyciem scroll'a zależy już tylko od Ciebie. Powodzenia życzę. Być może chłopaki zlitują się nad Tobą i dostaniesz drugą szansę. Tego Ci zresztą życzę. Powodzenia! Wink
Zareaguj
Odpowiedz
(07-01-2019, 22:43)Dsl napisał(a): Nie chce Cię zmartwić. Mimo to muszę napisać to po raz kolejny. Konsola nie banuje, za używanie scroll'a na żadnym serwerze. Jestem graczem, który gra w tą grę od dawien dawna. Używam scroll'a na wielu serwerach. ( Tak skacze na scroll'u robiąc tak zwanego Bunny Hop'a  ) I nigdy nie dostałem bana od konsoli na żadnym serwerze. Jako gracz nie uznaję zasady typu " zakaz używania scroll'a ". Ostatnimi czasy prawie nie grywam w source na NS. Jednakże jestem w 100% pewien, że gdybym wszedł na serwer i zrobił nawet 10 skoków. A myślę, że jestem wstanie zrobić całą mapę w kółko używając scroll'a po dobrej rozgrzewce. Nie dostał bym bana. Na pewno nie od konsoli. Bo wszyscy dobrze wiedzą, że na każdym publicznym serwerze BH jest zabronione. Czy to z użyciem scroll'a i własnych umiejętności. Czy też używając skryptu. Z jedną małą różnicą. Za użycie scroll'a konsola nie nakłada banów. Jedynie administrator może nałożyć blokadę. W przypadku skryptu. Nie ważne jakiego. Konsola zawsze po trzech skokach nakłada blokadę. Tak więc raczej nikt nie kupi tego, że zostałeś przypadkiem zbanowany. Gdyby to zależało ode mnie to dał bym Ci ub. Chodź by dlatego, że przy każdym ponownym użyciu skryptu i tak dostaniesz automatycznie bana. A to czy chcesz nauczyć się skakać z użyciem scroll'a zależy już tylko od Ciebie. Powodzenia życzę. Być może chłopaki zlitują się nad Tobą i dostaniesz drugą szansę. Tego Ci zresztą życzę. Powodzenia! Wink

podpisuje sie pod tym... wiele osob skacze na scrollu i nie dostaja bana bo za to kac nie zbanuje nie licz na ub :*
Zareaguj
Odpowiedz
Ja to powiem że szkoda szczempic ryja. Bh na sourceie to chyba tak w 30 min można załapać spokojnie od zera. Chociaż nie wiem czy ci się opłaca bo na ruskich serwerach chyba też banują za bh

A i jeszce dodam że w tej sytuacji najbardziej szkoda mi Kronacha. Wczoraj dodał admina i już musi usuwać. Ehhh
Zareaguj
Odpowiedz
no teraz masz jeszcze jednego za zmiane sid pisz o ub drugi raz Big Grin
Zareaguj
Odpowiedz
(08-01-2019, 22:58)IVIIV napisał(a):
(08-01-2019, 21:33)Norbi napisał(a): no teraz masz jeszcze jednego za zmiane sid pisz o ub drugi raz Big Grin

jak zmianę SID? 
jak ja dzisiaj nie byłem nawet na kompie, dopiero co teraz wszedłem 
łazienkę mi kurwa zalało i nie miałem czasu więc co ty mi tu pierdolisz o zmianie SID?

Chłopcze zbanowalem Cie bo grales na innym SID a na tym samym IP wiec nie sciemniaj ze to nie Ty sprawdz w sourcebans masz bana ip to samo pozdrawiam
Zareaguj
Odpowiedz