Witamy na NiszczycieleCSS.pl - sieć serwerów Counter-Strike!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie Wroce Juz (chyba ze jakims cudem otrzymam ub xd)
Jesli ktos nie wie to oficjalnie zostaje zbanowany na wszystkich serwerach tej sieci. Gralo sie fajnie, mam fajne wspomnienia :3 no ale to co dobre szybko sie konczy Sad Bede sie jedynie wypowiadal na forum w watkach zwiazanych z klanem, ale watpie ze kiedykolwiek ktos mnie zobaczy na jakimkolwiek serwerze Smile Wiekszosc pewnie jest zadowolona, wiec prosze bardzo ^^.
Mam nadzieje, ze moze ta sytuacja sie zmieni w co watpie, poniewaz nie mam jak udowodnic swojej nie winnosci.
Takze dziekuje wam za spedzone godziny na serwerze i mam nadzieje, ze kiedys sie moze jeszcze spotkamy czy na ts czy moze w innej grze Smile

Zycze wam milej gry i duzo fragow Tongue  
Zareaguj
Odpowiedz
Thumbs Down 
Życzę ci tego samego wszędzie
i na prawdę szkoda mimo że mało z tobą grałem to według mnie jesteś zajebistym człowiekiem, zajebistym graczem
Tyle, szkoda na prawdę
NIE WAŻNE GDZIE I JAK ŻYJESZ 
WAZNE DLA KOGO   Heart
Zareaguj
Odpowiedz
Gdybyś nie kombibowal z CSem nie dostal byś bana z powodem sv_cheats 1.

Do widzenia.
Zareaguj
Odpowiedz
Wroci szybciej niz nam wszystkim sie wydaje... nie dam sobie reki uciac ze nie gra dalej na naszych serwerachBig Grin
Zareaguj
Odpowiedz
(21-12-2018, 09:24)StaryNorbiego napisał(a): Wroci szybciej niz nam wszystkim sie wydaje... nie dam sobie reki uciac ze nie gra dalej na naszych serwerachBig Grin

Jarek. Norbi miał dać mi bana na all serwerach jeszcze tego nie sprawdzałem Smile no ale jak mam to może i mnie spotkasz ale gdzie indziej xd nie umiem ominąć bana jak np. zolnierz
Zareaguj
Odpowiedz