Witamy na NiszczycieleCSS.pl - sieć serwerów Counter-Strike!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga
Mapa: surf x5 coś tam
Admin : Pasztecik... zmienił nazwę na " Masz Wpierdol " i odpalił Aima-trigera jak kto woli 
po czym próbowałem skopiować to jak zmienia nazwę .. ale dostałęm bana .. :/
Zareaguj
Odpowiedz
Into mogę cię zapewnić że to on gdyż miał taką samą aure i był na tym samym miejscy w top co kuczak ... a kuczak z topki MAGICZNIE znikną.... Huh
Zareaguj
Odpowiedz
Tak w obronie powiem że to nie byłem ja byłem wtedy na serwie i widziałem tego typa.  Potem mnie wyealiło z serwera i nie mogłem wejść.  Jakbyś był rozgarniętym graczem to byś mnie nie oskarżał o takie rzeczy tylko się najpierw zastaniowił.  Radze przemyśleć twoją skarge i to że podobno poznałeś mnie po głosie poniewarz to nie byłem ja.  Jak większość wie mam sporo wrogów na 4fun przez to że banuje permamentnie wszysrkich ktorzy zmieniają sid i ip.  I to już drugi raz kiedy ktoś mi się włamał na steam id. Potwierdzicże to nie ja może anka major janusz i inni gracze.  Ja jestem czysty nie mam żadnych cheatów.
Zareaguj
Odpowiedz
kuczak ja cie lubie .....  ale widziałem tą zmiane nazw z pasztecika na Masz przejebane z Masz przejebane na coś tam jeszcze i wlazłes na specta i zaczełeś pisać ze Masz przejebane jest czysty a on znikł jakoś  Confused Exclamation Angry

(05-12-2018, 20:01)Kucz@k napisał(a): Tak w obronie powiem że to nie byłem ja byłem wtedy na serwie i widziałem tego typa.  Potem mnie wyealiło z serwera i nie mogłem wejść.  Jakbyś był rozgarniętym graczem to byś mnie nie oskarżał o takie rzeczy tylko się najpierw zastaniowił.  Radze przemyśleć twoją skarge i to że podobno poznałeś mnie po głosie poniewarz to nie byłem ja.  Jak większość wie mam sporo wrogów na 4fun przez to że banuje permamentnie wszysrkich ktorzy zmieniają sid i ip.  I to już drugi raz kiedy ktoś mi się włamał na steam id. Potwierdzicże to nie ja może anka major janusz i inni gracze.  Ja jestem czysty nie mam żadnych cheatów. 

po 1 Ja cie po głosnie nie poznałem bo grałem bez słuchawek .... int0 rozpoznał 
Zareaguj
Odpowiedz
Nie będę z tobą pisać o tym jeśli jakiś admin chce sobie ze mną to wyjaśnić to jestem ns grupce whatsapp a moje imię i nazwisko to Dawid Talacha
Zareaguj
Odpowiedz
która godzina?
Zareaguj
Odpowiedz
(05-12-2018, 20:11)Bartuś napisał(a): kuczak ja cie lubie .....  ale widziałem tą zmiane nazw z pasztecika na Masz przejebane z Masz przejebane na coś tam jeszcze i wlazłes na specta i zaczełeś pisać ze Masz przejebane jest czysty a on znikł jakoś  Confused Exclamation Angry

(05-12-2018, 20:01)Kucz@k napisał(a): Tak w obronie powiem że to nie byłem ja byłem wtedy na serwie i widziałem tego typa.  Potem mnie wyealiło z serwera i nie mogłem wejść.  Jakbyś był rozgarniętym graczem to byś mnie nie oskarżał o takie rzeczy tylko się najpierw zastaniowił.  Radze przemyśleć twoją skarge i to że podobno poznałeś mnie po głosie poniewarz to nie byłem ja.  Jak większość wie mam sporo wrogów na 4fun przez to że banuje permamentnie wszysrkich ktorzy zmieniają sid i ip.  I to już drugi raz kiedy ktoś mi się włamał na steam id. Potwierdzicże to nie ja może anka major janusz i inni gracze.  Ja jestem czysty nie mam żadnych cheatów. 

po 1 Ja cie po głosnie nie poznałem bo grałem bez słuchawek .... int0 rozpoznał 
po 1. bartus... kazdy moze sobie taki nick ustawic Smile to ze on na takim nicku gra czasami to nic nie swiadczy o tym ze to odrazu on. nie raz ktos sie wlamywal na sid graczy i wydawal kredyty z tego co slyszalem wiec nie wiem dlaczego go odrazu oskarzacie...
Najpierw bartus zdabadz jakies dowody dzieki, ktorym bedziesz mogl go oskarzyc o to np. demko i je rozpisz a nie piszesz ze to on zmienial nicki to on i tyle po 2. kazdy moze sobie zainstalowac modulator i sie pod niego podszyc a dla ludzi, ktorzy to ogarniaja to nie jest problem Smile

dziekuje ;3
ile zmarnowałem czasu by dla innych móc coś znaczyć, co?!

nie wiesz co jest w mojej głowie a więc jakim

kurwa prawem chcesz mówić o mnie cokolwiek?

Zareaguj
Odpowiedz
(05-12-2018, 19:46)noisyy napisał(a): to sie kuczak popisales...
Czy ty kurwa musisz do każdego nowego wątku się wtrącać???
Zareaguj
Odpowiedz
(06-12-2018, 00:08)dawowi napisał(a):
(05-12-2018, 19:46)noisyy napisał(a): to sie kuczak popisales...
Czy ty kurwa musisz do każdego nowego wątku się wtrącać???

nie wtracam sie do kazdego ? to jest chyba 2 albo 3 watek w ktorym sie wypowiadzialem lol a chyba mam prawo wyrazic swoje zdanie nie ? chcesz to ja mg to usunac lol dla mnie to problem nie jest tylko no wiesz... po to jest forum zeby sie wypowiadac Smile
ile zmarnowałem czasu by dla innych móc coś znaczyć, co?!

nie wiesz co jest w mojej głowie a więc jakim

kurwa prawem chcesz mówić o mnie cokolwiek?

Zareaguj
Odpowiedz
Widzę na tym 4fun'nie cuda się dzieją. Rzekomy " pasztecik " to użytkownik czy administrator? Dodatkowo dobrze by było gdyby autor tematu podał dokładną godzinę i datę wydarzenia.
Zareaguj
Odpowiedz