Witamy na NiszczycieleCSS.pl - sieć serwerów Counter-Strike!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Votebany
Dostałem niesłusznego bana ( votebana )od gracza Blady który namówił cały serwer o godz 21:34 na serwerze 4F ( surf  x10 ) [Obrazek: sad.png] [Obrazek: sad.png] [Obrazek: sad.png]

Proszę o nie tylko odbanowanie lecz o ukaranie gracza Blady
Zareaguj
Odpowiedz
Kilka rund wcześniej zabiłeś typa na respie a 2 mapy wczesniej podszywałeś się pod admina aż na serwerze pojawił się Kronach,
A votebana dostałeś nie przez to ze namawiałem kogokolwiek ale przez to ze pisałes głupoty.Owszem padł text o votebanie na cb ale to było za brak pomocy w momędzie którym ja sie zbagowałem w drzwiach wiezienia
[Obrazek: t19jipg.gif]
Zareaguj
Odpowiedz
Blady..... jak co ok ale za BUGOWANIE tekstur jest ban też wiec poco bagowałes 
??

a i nie podszywałem sie pod adm tylko ty cos piepszyłess aa włacz muze a zbanuj jajco
Zareaguj
Odpowiedz
A wiesz ze demko można zobaczyć na którym wyraźnie widać ze piszesz ze masz admina ?!
A po za tym są osoby które to poświadczą !?
Ban jest za wychodzenie za txt itp a nie za utknięcie w nich !?

A jak komuś chce się z tym bawić to proszę zobaczyć demoko z mapy surf dust ?? Ten nowy /tj godz 20-21 coś takiego.
Na mapie widac dokładnie jak pisze ze jest adminem.
Jeżeli wyjdzie na moje proszę o dorzucenie kilku h do jego bana
[Obrazek: t19jipg.gif]
Zareaguj
Odpowiedz
Podszywałeś się Bartuś.
[Obrazek: Cza8tiLY3TZl2fm8euD5NAHaHa.jpg]
Zareaguj
Odpowiedz
To byl surf dust 2013 fix v34.
Zareaguj
Odpowiedz
Bo jak ktos mi mówił ciągle to ja uwierzuyłem
Zareaguj
Odpowiedz
Dobra koniec bana dostałem a wiec teraz musimy o twojej winie ...
Zareaguj
Odpowiedz
Teraz to dziecko drogie naucz się na forum pisać i wypowiadać a później się zastanowimy czy twoje wypociny są warte uwagi
[Obrazek: 00329da72a3da.gif]
Zareaguj
Odpowiedz
(28-09-2018, 21:37)Bartuś napisał(a): Dostałem niesłusznego bana ( votebana )od gracza Blady który namówił cały serwer o godz 21:34 na serwerze 4F ( surf  x10 ) [Obrazek: sad.png] [Obrazek: sad.png] [Obrazek: sad.png]

Proszę o nie tylko odbanowanie lecz o ukaranie gracza Blady
mie zabił na spałnie z kosy bartuś a ja skiny zmieniałem a zabił mie  4 36 Smile Smile Smile Smile
Zareaguj
Odpowiedz