Witamy na NiszczycieleCSS.pl - sieć serwerów Counter-Strike!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak Skonfigurować TS3 ?
Witam. 

Pewnie niektórzy z was mają problem jak zainstalować i skonfigurować TeamSpeak3 , aby połączyć się z naszym serwerem.
NiszczycieleCSS służy pomocą  Cool 

1. Pobieramy TeamSpeak 3 . Większość z was korzysta z systemu operacyjnego Windows. Wybieramy wersje pod typ systemu x32 lub x64. Jeśli nie wiecie jaki macie typ to pobierzcie x32 będzie działała na każdym systemie  Smile 

Linki:

2. Po pobraniu instalatora uruchamiamy go. Przez całą instalke klikamy dalej w jednym momencie przewijamy scrollem myszki na dół , aby zaakceptować regulamin i lecimy dalej.

3. Po instalacji uruchamiamy z pulpitu skrót do TeamSpeak3. Wyskoczy nam okienko z umową licencyjną.
Zjeżdżamy na sam dół i wybieramy Zgadzam się.

4. Następnie wyskoczy nam okienko o koncie myTeamSpeak. Konto nie jest nam potrzebne więc wybieramy Kontynuuj bez logowania.

5. Następnie wyskoczy nam okienko gdzie wpisujemy swój nick. Po wpisaniu klikamy OK

6. Pierwsze kroki za nami czas na połączenie z serwerem.
Wybieramy w lewym górnym rogu Połączenia->Połącz

7. W nick serwera lub adres kopiujemy i wklejamy adres TeamSpeaka Niszczycieli czyli: 91.237.52.197:9987
Pod spodem przy nick wpisujemy swoją nazwę która będzie widoczna dla innych graczy.

[Obrazek: c7MlZHz.jpg]

8. Po uzupełnieniu wszystkich danych klikamy Połącz.
WUALA jesteśmy na serwerze  Big Grin Big Grin Big Grin 

[Obrazek: 5LRU6Ak.jpg]

9. Możemy jeszcze skonfigurować mikrofon na przycisk oraz pobawić się opcjami , aby było nas lepiej słychać.
W tym celu wchodzimy w programie do Narzędzia->Opcje i wybieramy zakładkę Przechwytywanie.
Możecie ustawić tak jak na screenie lub samemu potestować które opcje będą dla was lepsze.
Po każdej zmianie możecie przetestować jak was słychać klikając Rozpocznij test.

[Obrazek: Tjngwtc.jpg]

Od teraz możecie cieszyć się działającym TS3 oraz nawiązywać nowe kontakty  Cool 

Poradnik wykonany przez EDka  Cool
Zakaz kopiowania bez zgody administracji !!!!
Zareaguj
Odpowiedz
A mi się wydawało , że każdy kto korzysta z komputera chodź by w najmniejszym stopniu powinien posiadać wiedzę na temat instalacji aplikacji takich jak przykładowy TeamSpeak. Plus za chęci i poświęcony czas. hue hue Wink

Informacja dla administratorów forum.
Jako zwykły użytkownik forum nie posiadający żadnych uprawnień specjalnych czy dodatkowych nie mam możliwości polubienia tematu bądź posta innego użytkownika w tym przypadku autora tego jakże prostego poradnika. Tak więc w wolnej chwili jeśli to nie problem moglibyście udostępnić taką funkcję dla wszystkich. Myślę , że nikomu by to nie zaszkodziło.
Zareaguj
Odpowiedz
Mi EdEk pomógł zainstalować to każdy umie , tylko że mnie wujek Google robił mnie w chhh  i jak wpisałem TS pokazywał mi Sklep gdzie mogę kupić Aplikacje ts3 za 17.50 zł  Smile  Muszę plusa dać Edowi za pomoc Big Grin
Ram pam pam grasz uczciwie albo Ban
Zareaguj
Odpowiedz